Kurumsal
Aksoy Yapı Market

Kurucumuz Sayın FEHMİ AKSOY ile İş dünyasına 1978 Türkiyesinin meşakkatli günlerinde mütevazi adımlarla giren AKSOY TİCARET sonsuz derecedeki ufku, çabaları ve enerjisi ile her geçen yılda hızla büyüyerek kendi sektöründe TOKAT ’ın lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.

2000’li yıllarda firmamız yapısını ve şeklini geliştirerek AKSOY YAPI MALZEMELERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında kurumsallaşmaya yönelik ilk adımını atmıştır. 1978 yılından beri süregelen bir çabanın ve emeğin sonucunda oluşan firmamız, geride bıraktığı her yılda ürün portföyünü genişleterek inşaat sektörü başta olmak üzere devlet kurumlarına ve özel sektörde faaliyet gösteren birçok kuruma hizmet vermektedir.

Firmamız 9000 m2 kapalı, 4000 m2 açık alan ve yaklaşık 10.000 ürün çeşitliliğiyle inşaat malzemesi pazarında faaliyette bulunmaktadır.

Vizyon

Tüketicinin hayatını kolaylaştırmak ve sektörün en tercih edilir markası olarak inşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen güvenilir bir firma olarak hedeflerimizi sürdürmekteyiz.

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışıyla karşılayarak “değer katmayı” esas alan yapımız; müşteri odaklı çalışma stratejimiz, rekabetçi büyüme potansiyelimiz ve 1978 yılından beri süregelen sektör tecrübemizle sahip olduğumuz değerleri “en iyi” şekilde yönetmek ana görevimizdir.

Kalite Politikamız

Firma içinde ve dışında yapılan tüm çalışmalarda müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve sosyalliği ön planda tutarak ürün yelpazemizi sürekli iyileştirmek ve maksimum faydayı sağlamak çalışmalarımızdaki ana gayemizdir.

empty